AZ EVK Szakkollégiummal 2017 őszén kezdtük meg az együttműködést. A közös munka megkezdése előtt időt szántunk arra, hogy megismerjük a szervezet tagjait és működését, hogy a lehető legjobb és leghasznosabb programot nyújthassuk nekik. Alapos előzetes egyeztetés után, 2018 tavaszán a Flow Alapítvány trénerei kétszer egynapos projektmenedzsment képzést tartottak a Szakkollégium kiválasztott vezetői és tagjai számára. Célunk az volt, hogy az elméleti projektmenedzsment ismeretek mellett gyakorlati szituációkban tapasztalják meg a résztvevők az emberek és a projektek vezetésének kihívásait. Például: delegálás eltérő motivációval rendelkező emberek számára, eredményes konfliktuskezelés a mindennapokban. Együttműködésünk sikeresen folytatódott az EVK táborában szeptemberben.